Forever Living Aloe Vera nė Shqipėri, Albania 

 

Home

Forever Living Aloe Vera nė Shqipėri, Albania

Pershendetje,

Unė jam distributor lokal i Forever Living Aloe Vera nė Shqipėri.

Unė mund t’ju ofroj gamėn e plotė tė produkteve Aloe Vera ne gjithe territorin e Shqiperise .

Pėr tė porositur produktet tuaja Aloe Vera ju lutem me kontaktoni sa me siper .


Nėse ju deshironi informacione pėr t'u bashkuar me ekipin tim tė shpėrndarėsve lokale, per te ndertuar edhe ju biznesin tuaj fitimprurės, atėherė ju lutem kontaktoni ne kontaktet e mesiperme.

Forever Living Aloe Vera nė Shqipėri, AlbaniaNjė nga pėrfitimet kryesore tė qėnit njė distributor i Forever Living Aloe Vera ėshtė lehtesia pėr tė zgjeruar rrethin e miqve dhe tė te njohurve, disa prej tė cileve behen distributor vetė si pjesė e ekipit tuaj. Kjo ju sjell suksese tė mėtejshme dhe shpėrblime financiare, me rritjen e punes suaj ne ekip.

Aloe Vera (ose Barbadensis Miller) ėshtė njė bimė e cila permban nje xhel tė pastėr ne brendesi i cili eshte pėrdorur nder shekuj pėr tė pėrmirėsuar shėndetin dhe tė rritur bukurinė.

Duke shmangur pėrdorimin e herbicideve dhe pesticideve, procesi I prodhimit I licensuar dhe me patente nderkombetare siguron qe aloe vera te jete nė thelb identike me xhelin e brendshem te bimes.Sepse Forever Living Products nuk eshte e varur nga furnizues te tjere, ajo garanton cilėsinė e Aloe vera-s.

Procesi fillon me 100% xhelin e brendshem duke shtuar vetem pėrbėrėsit e mjaftueshem pėr tė prodhuar produkte te garantuara natyrale.

Perdorimet e ndryshme te produkteve , tregojne se Aloe Vera mund te merret si nje pije ose mund te aplikohet nė lėkurė. Testuar Jo nė kafshė, Koleksioni i produkteve Forever eshte nje deshmitar pėr kapacitetin e natyrės sone , pėr te na ndihmuar te ndjehemi mire dhe te dukemi sa me mire me veten.

Forever perfshin nje game te gjere produktesh si pije aloe vera xhel, shampo, deodorant aloe dhe produkte tė tjera tė kujdesit personal, te menaxhimit te peshesh, programe detoksifikimi, gamen sonya skincare, duke pėrfshirė makeup dhe kozmetikė.

Angazhim ne pune me kohe te pjeshme ose te plote


Ky biznes ėshtė projektuar pėr tė lejuar individėt dhe ēiftet e motivuar, pėr tė fituar atė te cilen ata kane vertet nevoje. Ne ofrojmė njė mėnyrė profesionale dhe tė lehtė pėr tė ndėrtuar biznesin tuaj duke punuar part-time krahas angazhimeve tuaja ekzistuese ose ju mund tė vendosni te ndertoni njė rol me kohė tė plotė si burimi kryesor i te ardhurave tuaja.

Si nje Distributor i Pavarur ,me poshte jane disa nga perfitimet qe do te keni :

o Tė ardhurat Extra

o Mė shumė kohė te lire

o Njohja me persona tė rinj

o Jeni shef i vetes tuaj

o Fuqizohesh duke ndihmuar te tjeret

o Njė ekuilibėr mė i mire i punes/ dhe I jetės

o Rrisni potencialin tuaj financiar

o Kariere e kenaqshme

o Pune nga shtėpiaNe thjesht po ju permendim disa fakte por jeni ju qe vleresoni nėse kjo ėshtė mundėsia e drejtė pėr ju. Nėse ju vendosni te bashkoheni me ne, ju do tė merrni tė gjitha trajnimet dhe mbėshtetjen e nevojshme pėr tė ndihmuar tė krijoni njė tė ardhme qė dėshironi dhe te realizoni ėndrrat tuaja.

 

Forever Living Aloe Vear Products Distributor Forever Living Aloe Vera nė Shqipėri, Albania

Rrethi i Tiranes eshte nje prej 36 rretheve te Shqiperise .Rrethi I Tiranes ka nje popullsi prej 717.426 banore (sipas vleresimit te viti 2010) dhe nje siperfaqe prej 1. 238 km².Tirana eshte kryeqyteti I Shqiperise .

Rrethi I tiranes ehste I perbere nga keto bashki :

Baldushk, Bėrxullė, Bėrzhitė, Dajt, Farkė, Kamėz, Kashar, Krrabė, Ndroq, Paskuqan, Petrelė, Pezė, Prezė, Shėngjergj, Tirana, Vaqarr, Vorė, Zall-Bastar, Zall-Herr
 


 

 

Independent Forever Business Owner

Head office address: Forever Living Products, Longbridge Manor, Longbridge, Warwick, Warwickshire, CV34 6RB, United Kingdom

It is illegal for a promoter or a participant in a trading scheme to persuade anyone to make a payment by promising benefits from getting others to join a scheme. Do not get misled by claims that high earnings are easily achieved.

Forever is a member of the Direct Selling Association.

Forever Living Aloe Vera Products Distributor In Tirana, Albania